۞ از همه جا چه خبر؟ ۞- پاداش برای شستن دست!!!

تاریخ: 07/11/1389 ساعت: 09:42 بازدید: 558 نویسنده: admin

پاداش برای شستن دستها

 

کلینیک(منجاگالی)در میلان ایتالیا با هدف مبارزه با عفونت های بیمارستانی در میان نوزادان نارس به اقدام جالبی دست زده است.طی این اقدام عجیب مسوولان کلینیک با نصب یک دوربین به پرستارانی که با روش درست و بیشتر از بقیه دستهای خود را میشویند پاداشی معادل سه هزار یورو اعطا میکند.

در این کلینیک یک بودجه دویست هزار یورویی(معادل سالانه سه هزار یورو برای هر نفر)برای پاداش پرستارانی که دستهای خود را درست میشویند اختصاص یافته است.

 

آمارهای شگفت برانگیز

جالب است بدانید پس از گذشت یکسال از اجرای این طرح عفونت های بیمارستانی در بین نوزادان نارس این کلینیک سی در صد کاهش یافت.

در این کلینیک هفتاد پرسنل مسوول درمان و مراقبت از نوزادان هستند.این پرسنل هنگام شستن دستهای خود در مقابل دوربینی که تعبیه شده است رصد میشوند.

 

یک ایده فوق العاده

ایده پاداش برای شستن دستها از سوی یکی از سرپزشکان بخش نوزادان این کلینیک مطرح شده .ایشان میگوید بخش نوزادان یکی از بخشهایی است که با بیشترین خطر عفونتهای بیمارستانی مواجه است به طوریکه خطر این عفونتها در نوزادان نارس با وزن کمتر از 1.5 کیلو گرم بین 12 تا 35 درصد است.موضوعات:مطالب جداب و عجیب ,

بر چسب: , , , , , , , , , , ,
پاداش-برای-شستن-دست!!! پاداش-برای-شستن-دست!!! پاداش-برای-شستن-دست!!! پاداش-برای-شستن-دست!!! پاداش-برای-شستن-دست!!! امتیاز : 1947 دیدگاه(0)

ارسال نظر

نام شما
وب سایت
پست الکترونیک
پیام
درج شکلک
نظر خصوصی
کد امنیتی

نظرات


صفحات نظرات
1 |
موضوعات