۞ از همه جا چه خبر؟ ۞- طریقه ساخت لوگوی وبلاگ

تاریخ: 18/09/1389 ساعت: 01:35 بازدید: 385 نویسنده: admin

::طریقه ساخت لوگوی وبلاگ::
سلام:
لوگو در واقع آرم یا معرف وبلاگ شماست.همه شرکت ها ٬ سایتها و ... برای خود یک آرم یا همون لوگو طراحی کرده اند.که در واقع باعث به یاد ماندن نام آن شرکت یا سایت در ذهن بیننده میشه.

شما هم میتونید با انواعی از برنامه های مختلف گرافیکی مثل فتوشاپ و ... برای وبلاگ یا سایت خود لوگو طراحی کنید.میتوانید طراحی لوگو خود را به دست افراد واردتر در این زمینه بسپارید و یا اینکه در یکی از سایتهای طراحی لوگوی آنلاین این کار را در عرض چند دقیقه به انجام برسونید.ابتدا به ادرس زیر بروید:
http://www.cooltext.com
و بعد روی عبارت Render a Logo در میانه صفحه کلیک کنید.در این صفحه میتوانید انواعی از کلید ها رو هم طراحی کنید و در سایت خود مورد استفاده قرار دهید.در صفحه بعد از کادر Choose A Logo Style تیپ نگارشی مورد نظر خود را انتخاب کنید.بسته به نوع تیپی که انتخاب کرده اید ممکن است مراحل زیاد و کم بشه. در صفحه بعدی Box هایی ملاحظه خواهید کرد با متغیر های گوناگون.شما باید Logo Text و نوع Font و Glow Color و File Format را با کلیک روی Edit مقابل هر یک از آنها تنظیم کنید و...
در آخر روی Render  پایین صفحه کلیک کنید تا بعد از چند ثانیه لوگوی مورد نظرتون رو تحویل بگیرید.اگه از نتیجه کار راضی نبودید روی Edit this logo کلیک کنید تا تغییرات بیشتری اعمال کنید. در صورتی که راضی بودید میتوانید اون رو ذخیره کنید و بعدا Upload نمایید. بعد از طی مراحل Upload  باید اونرو تحت کدی بگذارید که داخل وبلاگ پپیش بینی شده است.موضوعات:وبلاگ نویسی ,

بر چسب: , , , , , ,
طریقه-ساخت-لوگوی-وبلاگ طریقه-ساخت-لوگوی-وبلاگ طریقه-ساخت-لوگوی-وبلاگ طریقه-ساخت-لوگوی-وبلاگ طریقه-ساخت-لوگوی-وبلاگ امتیاز : 1582 دیدگاه(0)

ارسال نظر

نام شما
وب سایت
پست الکترونیک
پیام
درج شکلک
نظر خصوصی
کد امنیتی

نظرات


صفحات نظرات
1 |
موضوعات